Talian Aduan

03 - 8880 5651 / 5625/ 5627

Direktori

*Nombor telefon bermula dengan 03-8880... dan diikuti dengan sambungan yang ingin dihubungi

PEJABAT SETIAUSAHA 
----
Rosziela binti Md DarosSetiausaha Pejabatrosziela_daros@eaic.gov.my5701
 
BAHAGIAN OPERASI (ADUAN & SIASATAN)
Talian Telefon Seksyen Aduan dan Siasatan 03- 8880 5625/5627
   
BAHAGIAN UNDANG-UNDANG 
Eda Mazuin binti Abdul RahmanPenasihat Undang-Undangeda_mazuin@eaic.gov.my5635
Muhammad Musawwir Kamal bin Hashim KamalPegawai Undang-Undangmusawwir.kamal@eaic.gov.my5636
-Pegawai Undang-Undang-5654
Mohamad Hakeem bin BuangPen. Pegawai Undang-Undanghakeem@eaic.gov.my5637
Nur Fazlyza binti SaidPembantu Tadbir(Undang-Undang)nurfazlyza@eaic.gov.my5638
 
BAHAGIAN DASAR, PENYELIDIKAN  DAN INOVASI 
 
Husmarudin bin HusinPengarahhusmarudin@eaic.gov.my5639
Firdaus bin NohhaniPegawai Tadbirfirdaus@eaic.gov.my5640
-Pegawai Undang-Undang-5641
-Pen. Pegawai Undang-Undang-5642
Nur Idayu binti MaruanPen. Pegawai Tadbiridayu_maruan@eaic.gov.my5643
Syazwani binti YusoffPembantu Tadbir(P/O)syazwani_yusoff@eaic.gov.my5644
Nur Ainnatul Solehan binti NordinPembantu Tadbir(Undang-Undang)ainnatul@eaic.gov.my5645
 
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT 
YM Tengku Nasaruddin bin Tengku MohamedPengarah Komunikasi Korporatnasaruddin@eaic.gov.my5719
Jasliza binti JamilPegawai Komunikasi Korporatjasliza_jamil@eaic.gov.my5720
Mohammad Faizal bin JaaffarPen. Pegawai Komunikasi Korporatfaizal.jaafar@eaic.gov.my5721
Siti Noraishah KusnanPembantu Tadbir (P/O)noraishah_kusnan@eaic.gov.my5722
 
BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN
Mohd Hatta Bin IshakPengarahmohd_hatta@eaic.gov.my5702
 
Seksyen Pentadbiran 
Nasreena  binti HailaniPen. Pegawai Tadbir Kanannasreena@eaic.gov.my5704
Khairunnisa binti IbrahimPembantu Tadbir(P/O)khairunnisa.ibrahim@eaic.gov.my5707
Rosman  bin AsparPembantu Tadbir(P/O)rosman.aspar@eaic.gov.my
Mahathir bin Che ManPemandu Kenderaanmahathir@eaic.gov.my-
Mohd Salmezi bin Ali HassanPemandu Kenderaansalmezi@eaic.gov.my-
Mohd Fairoz bin ArisPemandu Kenderaanm.fairoz@eaic.gov.my-
Mohd Hasrool Helmi bin HassanPemandu Kenderaanhasroolhelmi@eaic.gov.my-
Abdul Latif bin Abdul HakimPembantu Operasilatif.hakim@eaic.gov.my
Mohd Zaki bin JaafarPembantu Operasizaki@eaic.gov.my-
 
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia 
Nazatul Shyma binti HassanPen. Pegawai Tadbir Kanannazatulshyma@eaic.gov.my5703
Azali bin AhmadPembantu Tadbir(P/O)azali.ahmad@eaic.gov.my5705
Abdillah bin LaodingPembantu Tadbir(P/O)abdillah_laoding@eaic.gov.my5706
Lucia Lynda Anak AjonPembantu Tadbir(P/O)lucia.lynda@eaic.gov.my5705
 
Seksyen Kewangan 
Hafizah binti HassanAkauntanhafizah.hassan@eaic.gov.my5714
Nurul Hanisah binti Mohd Faizul ArisPenolong Akauntannurul.hanisah@eaic.gov.my5718
Siti Aishah binti Abdul MajidPembantu Tadbir (Kewangan) aishah_majid@eaic.gov.my5716
Siti Suraya binti BaharuddinPembantu Tadbir(Kewangan)suraya@eaic.gov.my5717
-Pembantu Tadbir (P/O)-5715
 
Seksyen Teknologi Maklumat 
Nursyahadah binti Mohd TaibPegawai Teknologi Maklumatnursyahadah@eaic.gov.my5656
Zulfadli bin Abu BakarPen. Pegawai Teknologi Maklumatzulfadli_ab@eaic.gov.my5678
Hanif bin JalalJuruteknik Komputerhanif.jalal@eaic.gov.my5777
Mohd Zulhelmee bin AhmadJuruteknik Komputerzulhelmee@eaic.gov.my5789
 
BAHAGIAN KESELAMATAN DAN URUS SETIA 
Muhammad Hafizi bin IsmailPengawal Keselamatanhafizi.ismail@eaic.gov.my5711
Muhammad Nur Iman Muslim bin AbdullahPengawal Keselamatannuriman@eaic.gov.my5723
 
UNIT INTEGRITI 
Abdul Malek bin MohamedPegawai Integritimalek_mohamed@eaic.gov.my5713
Mohd Shahrilnizwan bin SharipudinPen. Pegawai Keselamatanm.shahrilnizwan@eaic.gov.my5709
 
UNIT AUDIT DALAM 
Noor Furzanne binti AliasJuruauditfurzanne@eaic.gov.my5712
Muhammad Zairul Shahirri bin RusidiPembantu Tadbir(P/O)shahirri@eaic.gov.my5724