Talian Aduan

03 - 8880 5651 / 5625/ 5627

Direktori

*Nombor telefon bermula dengan 03-8880... dan diikuti dengan sambungan yang ingin dihubungi

PEJABAT PENGERUSI & PESURUHJAYA 
YBhg. Dato’ A. Aziz Bin A. RahimPengerusiaziz.rahim@eaic.gov.my-
 Timbalan Pengerusi -
Noor Farahani binti NorizanPegawai Khas Pengerusifarahani@eaic.gov.my5602
Zainatul Ainiah binti Muhamad RamleSetiausaha Pejabatzainatul@eaic.gov.my5601
YBrs. Puan Leong May ChanPesuruhjayaleongmaychan@eaic.gov.my-
YBrs. Encik Lee Sow SiongPesuruhjayaalexleess@eaic.gov.my-
YBhg. Dato’ Sabariah Binti HassanPesuruhjayasabariah@eaic.gov.my-
YBrs. James NayagamPesuruhjayajamesdeva@eaic.gov.my-
YBrs. Prof. Madya Dr. Abang Ekhsan bin Abang OthmanPesuruhjayaaoekhsan@eaic.gov.my
 
PEJABAT SETIAUSAHA 
Mohamad Onn bin Abd. AzizSetiausahamohamad.onn@eaic.gov.my5700
Rosziela binti Md DarosSetiausaha Pejabatrosziela_daros@eaic.gov.my5701
 
BAHAGIAN OPERASI (ADUAN & SIASATAN)
Talian Telefon Seksyen Aduan dan Siasatan 03- 8880 5625/5627
   
BAHAGIAN UNDANG-UNDANG 
Eda Mazuin binti Abdul RahmanPenasihat Undang-Undangeda_mazuin@eaic.gov.my5635
Muhammad Musawwir Kamal Bin Hashim KamalPegawai Undang-Undangmusawwir.kamal@eaic.gov.my5636
Mohamad Hakeem bin BuangPen. Pegawai Undang-Undanghakeem@eaic.gov.my5637
Nur Ainnatul Solehan binti NordinPembantu Tadbir(Undang-Undang)ainnatul@eaic.gov.my5638
 
BAHAGIAN DASAR, PENYELIDIKAN  DAN INOVASI 
-Pengarah-5639
Firdaus bin NohhaniPegawai Tadbirfirdaus@eaic.gov.my5640
Zulezah binti BaharoldinPegawai Undang-Undangzulezah@eaic.gov.my5641
Mohamad Syameel bin YahyaPen. Pegawai Undang-Undangsyameel@eaic.gov.my5642
Nur Idayu binti MaruanPen. Pegawai Tadbiridayu_maruan@eaic.gov.my5643
Syazwani Binti YusoffPembantu Tadbir(P/O)syazwani_yusoff@eaic.gov.my5644
Nur Fazlyza binti SaidPembantu Tadbir(Undang-Undang)nurfazlyza@eaic.gov.my5645
 
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT 
-Pengarah Komunikasi Korporat-5719
Jasliza binti JamilPegawai Komunikasi Korporatjasliza_jamil@eaic.gov.my5720
Mohammad Faizal bin JaaffarPen. Pegawai Komunikasi Korporatfaizal.jaafar@eaic.gov.my5721
Hairul Azahar bin OthmanPembantu Tadbir (P/O)hairul_azahar@eaic.gov.my5722
 
BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN
Mohd Hatta Bin IshakPengarahmohd_hatta@eaic.gov.my5702
 
Seksyen Pentadbiran 
Nasreena  binti HailaniPen. Pegawai Tadbir Kanannasreena@eaic.gov.my5704
Khairunnisa binti IbrahimPembantu Tadbir(P/O)khairunnisa.ibrahim@eaic.gov.my5707
Mahathir bin Che ManPemandu Kenderaanmahathir@eaic.gov.my-
Mohd Salmezi bin Ali HassanPemandu Kenderaansalmezi@eaic.gov.my-
Mohd Fairoz bin ArisPemandu Kenderaanm.fairoz@eaic.gov.my-
Mohd Hasrool Helmi bin HassanPemandu Kenderaanhasroolhelmi@eaic.gov.my-
Abdul Latif bin Abdul HakimPembantu Operasilatif.hakim@eaic.gov.my-
 
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia 
Nazatul Shyma binti HassanPen. Pegawai Tadbir Kanannazatulshyma@eaic.gov.my5703
Azali bin AhmadPembantu Tadbir(P/O)azali.ahmad@eaic.gov.my5705
Siti Noraishah binti KusnanPembantu Tadbir(P/O)noraishah_kusnan@eaic.gov.my5706
 
Seksyen Kewangan 
Hafizah binti HassanAkauntanhafizah.hassan@eaic.gov.my5714
Nur Farazillah binti AdnanPenolong Akauntanfarazillah_adnan@eaic.gov.my5715
Siti Aishah binti Abdul MajidPembantu Tadbir (Kewangan) aishah_majid@eaic.gov.my5716
Nurul Hanisah binti Mohd Faizul ArisPembantu Tadbir(Kewangan)nurul.hanisah@eaic.gov.my5718
Siti Suraya binti BaharuddinPembantu Tadbir(Kewangan)suraya@eaic.gov.my5717
 
Seksyen Teknologi Maklumat 
Nursyahadah binti Mohd TaibPegawai Teknologi Maklumatnursyahadah@eaic.gov.my5656
Zulfadli bin Abu BakarPen. Pegawai Teknologi Maklumatzulfadli_ab@eaic.gov.my5678
Hanif bin JalalJuruteknik Komputerhanif.jalal@eaic.gov.my5777
Mohd Zulhelmee bin AhmadJuruteknik Komputerzulhelmee@eaic.gov.my5789
 
BAHAGIAN KESELAMATAN DAN URUS SETIA 
Muhammad Hafizi bin IsmailPengawal Keselamatanhafizi.ismail@eaic.gov.my5711
Muhammad Nur Iman Muslim bin AbdullahPengawal Keselamatannuriman@eaic.gov.my5723
 
UNIT INTEGRITI 
Abdul Malek bin MohamedPegawai Integritimalek_mohamed@eaic.gov.my5713
Mohd Shahrilnizwan bin SharipudinPen. Pegawai Keselamatanm.shahrilnizwan@eaic.gov.my5709
Abdillah Bin LaodingPembantu Tadbir(P/O)abdillah_laoding@eaic.gov.my5710
 
UNIT AUDIT DALAM 
Noor Furzanne binti AliasJuruauditfurzanne@eaic.gov.my5712